Cena tego produktu zawiera podatek VAT. Nasze szacunkowe terminy dostaw oparte są na kilku czynnikach, w tym adresie docelowym, wybranych opcjach wysyłki i tym, jak szybko możemy złożyć i przygotować przedmioty do wysyłki. Możesz obliczyć szacunki dostaw, biorąc czas przetwarzania zamówienia i dodając czas dostawy na podstawie wybranej metody wysyłki.


Na przykład, jeśli zamówisz sukienkę, będziesz potrzebować 3-5 dni roboczych od przetworzenia, a następnie 10-20 dni roboczych od daty wysyłki, jeśli wybierzesz Wysyłka pocztowa. Dlatego możesz oczekiwać, że otrzymasz go w ciągu 13-25 dni roboczych.

Użyj poniższej tabeli, aby ocenić, ile czasu zajmie otrzymanie zamówienia.

(* Istnieje inny czas przetwarzania dla różnych przedmiotów. Możesz sprawdzić czas przetwarzania na stronie produktu. Po złożeniu zamówienia możesz sprawdzić informacje o wysyłce zamówienia na stronie statusu zamówienia online. Poinformujemy Cię również za pośrednictwem zarejestrowanego e-maila. )

Uwaga dotycząca podatków:

Może być konieczne zapłacenie ceł lub podatku VAT zgodnie z zasadami pobierania opłat przez państwa.

Cieszymy się, że możemy zaoferować międzynarodową wysyłkę dla większości miejsc na świecie. Opcja oszczędzania zajmie od 10 do 20 dni roboczych z dodatkowymi 3 do 5 dniami roboczymi czasu przetwarzania dla każdego zamówienia. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem:

info@dafunia.com