Dziękujemy za zakupy w Dafunia.com. Nasz sklep internetowy zapewnia wyjątkowy produkt od naszych niezależnych projektantów dzięki wysokiej jakości materiałowi i niezawodnej produkcji.

 

15 dni łatwa wymiana i zwrot:

Zakup online (z wyłączeniem strojów kąpielowych i sprzedaży końcowej) jest ważny na wymianę i zwrot w ciągu 15 dni od daty dostarczenia zamówienia. Nasze centrum zwrotów znajduje się w Chinach.

Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i złożyć wniosek o zwrot / wymianę na stronie zamówienia, a my postaramy się jak najlepiej spełnić Twoje życzenie.

 

Warunki zwrotu i wymiany

1. Skontaktuj się z nami w ciągu 15 dni od dnia otrzymania zamówienia.
2. Opłaty za wysyłkę zwrotną są na własny koszt.
3. Zwroty muszą być odbierane w nowym stanie, nieużywane, nieużywane, nieumyte, w żaden sposób niezmienione. Przedmioty zwrócone z oczywistym użyciem, makijażem, dezodorantem, perfumami lub plamami zostaną odrzucone.
4. Wszelkie adresy na paczce nie są zatwierdzone jako adres zwrotny. Zwracany pakiet bez autoryzowanego adresu zwrotnego od przedstawicieli obsługi klienta nie zostanie zwrócony ani wymieniony.
5. Nie oferujemy usługi Freight To Collect (FTC) dla zwracanych pakietów. Koszt przesyłki zwrotnej za zwrócone pakiety nie podlega zwrotowi.
6. Po otrzymaniu zwróconego paczki, wystawimy zwrot pieniędzy na oryginalne konto płatnicze w ciągu tygodnia roboczego lub odpowiednio wyślemy zamówienie wymiany w ciągu 3 dni roboczych. Zwykle otrzymasz zwrot pieniędzy w tydzień po naszym wydaniu.

 

Powrót Postęp

1. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem: info@dafunia.com
2. Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin po zatwierdzeniu żądania zwrotu / wymiany.
3. Wyślij paczkę zwrotną do naszego magazynu i prześlij informacje dotyczące śledzenia przesyłki zwrotnej (numer przesyłki i firma dostarczająca) na naszej stronie internetowej.
4. Zwrot lub wymiana zostaną wydane w ciągu tygodnia po otrzymaniu przez Ciebie zwróconego pakietu. Wiadomość e-mail z potwierdzeniem zwrotu lub wymiany zostanie wysłana na skrzynkę e-mail

 

Anulowanie zamówienia

Twoje zamówienie zostanie w pełni zwrócone przed wysyłką. NIE zaakceptujemy prośby o anulowanie zamówienia, jeśli zamówienie zostało już wysłane.

 

Kontak z nami

Jeśli masz dodatkowe pytania / problemy, nie wahaj się z nami skontaktować w sprawie wsparcia:
info@dafunia.com